Kanapa na zamówienie to bardzo ważny element w salonie, ponieważ na niej wypoczywamy, oglądam telewizję, czytamy, niekiedy zmienia się również w miejsce do spania. Choć pogodzenie tych wszystkich funkcji nie jest łatwe to kanapa z funkcją spania codziennego jest dobrym rozwiązaniem do salonu, jeżeli wybierzemy odpowiednią sofę, to będziemy mogli cieszy się z jej funkcjonalności. Na co zwrócić uwagę przy zakupie mebli wypoczynkowych do salonu?

Kanapa narożna rozkładana

Sofy z funkcją spania codziennego

Kanapa z funkcją spania codziennego

Obecnie możliwości jest nieskończenie wiele. W salonach meblowych kanapa z funkcją spania codziennego dostępna jest razem z narożnikami oraz z dużymi i małymi-  kanapy narożne małe, które doskonale sprawdzą się w przypadku niewielkich pomieszczeń. Narożniki w kształcie litery L to duża oszczędność miejsca, poza tym one optycznie powiększają przestrzeń, co jest dodatkowy atutem. 

Narożniki z funkcją spania 

Dużą zaletą jest też to, że takie meble są dostępne w zróżnicowanych wariantach, co znacznie ułatwia dopasowanie ich do swoich upodobań oraz wybranej aranżacji wnętrza. Dostępne są również kanapy narożne na wymiar, to dobre rozwiązanie dla właścicieli salonów o bardzo nietypowych wymiarach. Dlaczego akurat narożnik? Bo jest bardzo praktyczny, wygodny i efektownie prezentuje się we wnętrzach.

Kanapy?

Szeroka oferta narożników może sprawić, że trudno będzie podjąć nam decyzję, jaki model wybrać. Takie zakupy muszą być poprzedzone gruntową analizą kilku podstawowych kryteriów.

Narożniki na zamówienie

AI Expert

narożniki pod wymiar

Narożnik z funkcja spania

Kanapa może spełniać różnego rodzaju funkcje. Jest to miejsce, które może służyć nie tylko do przesiadywania z rodziną i przyjaciółmi, równie narożnik z funkcją spania codziennego dobrze nocą może zmienić się w wygodne miejsce do spania. W tym wypadku dobrze sprawdzi się kanapa narożna rozkładana z pojemnikiem na pościel. 

Kanapy wypoczynkowe

Takie meble – kanapy wypoczynkowe mogą być zaopatrzone również w szereg innych udogodnień, na przykład w zagłówki, w półki na bocznym oparciu i inne praktyczne schowki, które podnoszą funkcjonalność kanapy.

Sofa