Spotykane głównie w salonach, ale też w sypialniach, a nawet w pomieszczeniach instytucjonalnych kanapy to rozwiązanie bardzo wszechstronne. Modne, uniwersalne, odpowiednio dobrane kanapy na wymiar wkomponują się w absolutnie każdy wystrój wnętrza. Są to meble o bardzo wszechstronnym zastosowaniu, które wielu klientów wykorzystuje nie tylko za dnia, lecz także jako łóżka, przesypiając w nich całe noce.
kanapy tapicerowane na wymiar

Kanapy rozkładane w salonie

W salonie nigdy nie powinno brakować miejsc do siedzenia, aby mieszkańcy mogli zawsze odpocząć po całym dniu pracy, czy też wspólnie spędzić wieczór przed telewizorem, czy przy innej aktywności. Ponadto, kanapy na zamówienie okazują się niezbędne, aby mieć gdzie przyjąć gości. W takich przypadkach często potrzebne jest dodatkowe miejsce do spania, aby móc przenocować odwiedzających. Polecamy zatem kanapy rozkładane pod wymiar.

Kanapy rozkładane – Zgrabne i praktyczne

Kanapy rozkładanej pod wymiar to sprytne rozwiązanie, które umożliwia zaoszczędzenie przestrzeni, tak przecież ważnej w przypadku salonu. Szczególnie kanapy narożne pod wymiar świetnie sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach, gdzie salon jest jednocześnie sypialnią. Kanapa narożna doskonale nadaje się bowiem do użytku w dzień, jak i do spania w nocy.
Wielu rodziców nabywa kanapy na wymiar w celu wstawienia ich do pokoi dziecięcych. Maluchy, jak i nastolatkowie spędzają w swoich pokojach mnóstwo czasu w ciągu dnia, a przecież jest to również ich sypialnia. Kanapy rozkładane pod wymiar umożliwiają łatwe i szybkie schowanie pościeli do pojemnika, co znacząco pomaga zachować porządek w pokoju dziecięcym oraz zwiększa jego funkcjonalność w ciągu dnia.

Kanapy na zamówienie dostosowane do gustu

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku kanapy liczy się nie tylko jej funkcjonalność, ale także estetyka. Zapewniamy duży wybór projektów, dzięki czemu spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wybrednego klienta. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i stworzenia dla Państwa doskonałej kanapy na wymiar, spełniającej wszelkie oczekiwania.
Narożnik z funkcją spania od Producenta