Narożniki modułowe od Producenta

Narożniki modułowe na wymiar

Polacy coraz częściej do swoich salonów wybierają kanapy narożne rozkładane oraz narożniki modułowe z funkcją spania codziennego na wymiar, które doskonale komponują się z każdą aranżacją wnętrza, co więcej są praktyczne. W dzień mebel służy do odpoczynku, nocą może zmienić się w wygodne łóżko. Takie wielofunkcyjne meble wypoczynkowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem, gdyż w przypadku mieszkania w bloku, mało kto może pozwolić sobie na oddzielne urządzenie sypialni, pokoju dziennego i pokoju dla gości. To, dlatego na rynku pojawia się coraz więcej tego typu rozwiązań, które znacznie ułatwiają życie. Jaki narożnik modułowy Producent kupić? Czym się kierować podczas wyboru takich mebli?

Kanapy pikowane do salonu

Kanapy pikowane – must have tego sezonu
Choć wiele poradników i specjalistów od urządzania wnętrz podkreśla, że w pierwszej kolejności należy zwracać uwagę na funkcjonalność mebli, to trudno byłoby decydować się na zakup brzydkiej kanapy tylko dlatego, że jest wygodna. Walory estetyczne są tak samo ważne, jak praktyczność mebli wypoczynkowych.

NAROŻNIKI Z FUNKCJĄ SPANIA

Obecnie jednym z ciekawszych trendów są kanapy pikowane, które prezentują się bardzo efektownie i elegancko. To dobra alternatywa dla modeli posiadających gładki materiał obiciowy. Narożniki modułowe na wymiar doskonale współgrają z wnętrzami urządzonym w stylu minimalistycznych, nowoczesnych, choć można ustawić je także w salonach urządzonych klasycznie. Najważniejsze jest to, żeby wybrany model mebla pasował stylowo do wystroju pomieszczenia.

Narożniki do salonu

W dalszym ciągu dominują szarości i większość producentów proponuje kanapy utrzymane w ciemnych kolorach. Kolor obicia można oczywiście wybrać i zamówić mebel w wybranej barwie, trzeba mieć jednak na uwadze praktyczność. Gdy lubimy porządek, mamy małe dzieci, zwierzęta, jasna kanapa na pewno się nie sprawdzi. W tym wypadku kanapy rogowe na wymiar w ciemniejszych barwach będą praktyczniejsze, łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Pianka, gąbka czy sprężyny?

Kanapy narożne rozkładane mogą mieć różne wypełnienie, od tego w dużej mierze zależy ich cena. Jeśli wybierzemy najtańszą, z pewnością w środku będzie wypełniona zwykłą pianką albo gąbką. Gdy kanapa ma służyć do siedzenia i okazyjnego spania, może się sprawdzić, choć tak czy inaczej za kilka lat straci na wyglądzie. Jeśli zależy nam na zakupie kanapy rogowej na wymiar dobrej jakości, która nawet po kilku latach użytkowania będzie prezentować się dobrze, to lepiej kupić taką, która jest wypełniona sprężynami.