Sofy narożniki z funkcją spania

Sofa narożna rozkładana z funkcją spania to możliwość wygodnego wypoczynku oraz miejsca noclegowe na przykład dla gości. Każdy z nas raz na jakiś czas przyjmuje gości czy rodzinę, dlatego taka kanapa z pewnością będzie przydatna. Osoby, które posiadają małe mieszkania lub kawalerki i planują użytkować sofę, jako łóżko sypialne, powinny zadbać o odpowiednią jakość mebla. Pamiętajmy, że inaczej będą skonstruowane sofy narożne na wymiar do spania okazjonalnego, a inaczej takie, które mają służyć do spania na co dzień. Łóżka będą różnić się od siebie konstrukcją.
Sofy rozkładane narożne do salonu

Odpowiedni system rozkładania

Wybierając sofę z funkcją spania, warto zwrócić szczególną uwagę na sposób jej rozkładania. Dobrym rozwiązaniem będzie system DL, gdzie w pierwszej kolejności wysuwa się siedzisko, a następnie składamy oparcie. Takie miejsce do spania jest zazwyczaj równe i wygodne. Bardzo często można spotkać również system rozkładania delfin, w tym wypadku spod siedziska wysuwa się wózek i materac, także łóżko można rozłożyć w kilka sekund. W każdej rozkładanej kanapie znajdziemy również schowek na pościel, co jest dodatkowym atutem.
Narożnik z funkcją spania od Producenta
Zalety sof rozkładanych
Wiele osób urządzających salon zastanawia się, czy warto zdecydować się na zakup kanapy z funkcją spania. Bez wątpienia tak, gdyż jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Zalety sofy rozkładanej:
– bez problemu można dopasować ją do wielu aranżacji wnętrz,
– optycznie powiększa przestrzeń,
– ma wiele praktycznych funkcji, w tym funkcję spania,
– gwarantuje dużo miejsca, zapewnia komfort.

Nowoczesne kanapy na wymiar