Sofa na indywidualne zamówienie klienta

Sofy rozkładane na zamówienie

Mało kto wyobraża sobie salon bez stylowej sofy. Odpowiednie miejsce do odpoczynku jest niezbędne w każdym wnętrzu. Nowoczesne Sofy na indywidualne zamówienie klienta, czyli pod wymiar, najlepiej sprawdza się natomiast w przestronnych salonach, choć można ją odpowiednio dostosować również do mniejszych pokoi dziennych. Wykonamy dla Państwa wymarzoną sofę o odpowiednich wymiarach, spełniającą nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Sofy na indywidualny wymiar

Jeżeli interesują Państwa najnowsze trendy, mamy wiele do zaoferowania. Posiadamy szeroką paletę kolorów tapicerki oraz nieograniczony wybór projektów standardowych, ale też oryginalne sofy rozkładane na wymiar. Wśród naszych pracowników nie brakuje specjalistów, którzy śledzą najnowsze trendy, co pozwala nam służyć profesjonalną radą w kwestii wyboru najlepszej sofy pod wymiar.

Należy również pamiętać, iż dla zadowalającego efektu wizualnego, sofa na zamówienie powinna współgrać z pozostałymi elementami wystroju. Nie stawiamy ograniczeń w kwestii wyboru odcienia tapicerki, który będzie się najlepiej komponował z kolorem ścian, czy panelami podłogowymi. Polecamy również trzymać się jednego stylu wykonania poszczególnych elementów umeblowania. Wykonując sofy na wymiar, nie tylko dostosowujemy je do wystroju wnętrza, ale również do indywidualnych preferencji klienta.

Sofy na wymiar – odpowiedni rozmiar

Kwestia wyboru rozmiaru sofy jest kluczowa i niełatwa. Zbyt mały mebel nie zapewni komfortu użytkowania, natomiast zbyt duży może zastawić znaczną część pokoju. Zachęcamy zatem do skorzystania z pomocy naszych fachowców, którzy doradzą optymalny rozmiar mebla do danego salonu. W przypadku małych pomieszczeń często sprawdzają się stosunkowo niewielkie sofy rozkładane na wymiar. Zresztą stanowią one ciekawe rozwiązanie również w przypadku większych pomieszczeń. Sofy rozkładane na wymiar są bowiem wyjątkowo praktyczne i uniwersalne. W trakcie dnia służą do odpoczynku, spędzania czasu z rodziną, czy krótkiej drzemki. Natomiast po rozłożeniu tego typu sofy na wymiar pełnią funkcję wyjątkowo wygodnych dwuosobowych legowisk.
Nowoczesne kanapy na wymiar